Brak zainstalowanej wtyczki FLASH.
Aby pobrać najnowszą wersję Adobe Flash Player kliknij link: Pobierz wtyczkę
Slimon.pl wyróżniony przez PARP
Data dodania:12.04.2011

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wyróżniła serwis slimon.pl jako jeden z najciekawszych i innowacyjnych projektów działających w obszarze e-usług i technologii B2B.


Serwis slimon.pl został wyróżniony przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości spośród ponad 600 projektów, korzystających z dofinansowania przyznawanego w ramach działań 8.1 i 8.2 Programu Innowacyjna Gospodarka. Opis projektu slimon.pl i wywiad z jego twórcą i pomysłodawcą- Adamem Stadnickim znalazł się w najnowszej publikacji  „Dobre praktyki w obszarze e-usług i technologii B2B- działania 8.1 i 8.2 POIG”. E-book  powstał w ramach projektu „Uruchomienie wielofunkcyjnej platformy komunikacji internetowej wspierającej realizację działań 8.1 i 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka”, realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.Wróć


telefon:
(081) 464 31 40
e-mail:
biuro@optiner.pl

Logo UE
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu
Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Fundusze europejskie – dla rozwoju Innowacyjnej Gospodarki.
Logo UE
OPTINER S.A. zrealizował projekt z Działania 1.4 A RPO WL 2007 – 2013 współfinansowany ze środków unijnych i budżetu Państwa.
 
strona główna | aktualności | o nas | nasze projekty | relacje inwestorskie | media o projektach | kontakt
Optiner S.A. - to kilka projektów i jeden cel : tworząc zysk, kreować szczęście.
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych