Brak zainstalowanej wtyczki FLASH.
Aby pobrać najnowszą wersję Adobe Flash Player kliknij link: Pobierz wtyczkę

Mega Market Odchudzania

MMO.pl Mega Market Odchudzania. Najczęściej odwiedzany w Polsce sklep branży odchudzanie. Pierwszy tego typu projekt w Polsce przynosi z roku na rok coraz większy zysk. Nadwaga i otyłość to problem coraz większej części społeczeństwa. Coraz więcej osób postanawia jednak z nią walczyć. Mega Market Odchudzania powstał po to, aby ułatwić walkę z nadwagą i przybliżyć klienta do osiągnięcia wymarzonej figury. Sklep oferuje nie tylko suplementy wspomagające odchudzanie, hamujące łaknienie, ale także akcesoria odchudzające, odzież wyszczuplającą oraz sprzęt do ćwiczeń.

Fitbay.pl 

Fitbay.pl - sklep powstał z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie klientów sprzętem fitness. W ciągu zaledwie trzech miesięcy sklep Fitbay.pl  został liderem swojej branży i jest obecnie najchętniej odwiedzanym e-sklepem fitness w Polsce. Polityka firmy Optiner zakłada otwieranie w przyszłości nowych e-sklepów tylko i wyłącznie pod nowymi markami.

logo disport

Disport.pl - Sklep sportowy Disport.pl oficjalnie wystartował 01.11.2011r. To ogromne przedsięwzięcie logistyczne oraz marketingowe grupy Optiner. Docelowo e-sklep zawierał będzie w ofercie kilkadziesiąt tysięcy produktów przeróżnych dyscyplin sportowych. Oferta sklepu disport.pl jest codziennie aktualizowana oraz uzupełniana. Znajdziemy tam tysiące produktów z branży sportowej, posegregowanych w kilkadzisiąt dyscyplin sportowych.

Fitplay

Fitplay.eu - Coraz większa sprzedaż importowanego przez firmę Optiner sprzętu fitness, pozwoliło nam stworzyć własną markę sprzętu fitness i z powodzeniem sprzedawać go w naszych sklepach oraz oferować do innych podmiotów na rynku. Oferta Fitplay jest stale powiększana i obecnie mieści się w niej już kilkadziesiąt produktów. Dzięki stworzeniu marki Fitplay, możemy osiągać wyższe marże na sprzedaży oraz konkurować nie tylko ceną, ale także jakością.

logo slimon


Slimon.pl  Oprócz usługi dietetyka online, każdy internauta może założyć na portalu slimon.pl swój profil, prowadzić pamiętnik odchudzania, zamieszczać wpisy na forum. Może korzystać z bezpłatnych kalkulatorów i czytać ciekawe artykuły. Wszystko po to, by zgubić zbędne kilogramy i wyrobić nowe, zdrowe nawyki żywieniowe.


Bestbody.pl

Bestbody.pl Stworzenie własnej marki produktów w branży suplementów diety, pozwoliło nam zmaksymalizować zysk na sprzedaży najważniejszych suplementów o 35%. Już wkrótce do rodziny BestBody dołączą nowe suplementy, przeznaczone zarówno dla kobiet i jak i dla mężczyzn.

Logo Kovson

Kovson.eu Zainspirowani sukcesem produktów sprzedawanych pod marką Fitplay, postanowiliśmy spróbować z ofertą  własnych towarów branży "małego AGD". Urządzenia marki Kovson to min wagi łazienkowe oraz kuchenne, które z powodzeniem oferujemy w ramach sprzedaży wiązanej min klientom sklepów meblowych.

Logo Fitpla

Fitplan.eu czyli siłownie z pomysłem. Marka Fitplan to oferta profesjonalnego doradztwa oraz kompleksowego wyposażenia sal fitness oraz siłowni. Klientom korzystającym z oferty marki Fitplan pomagamy dobierać najwyższej jakości sprzęt sportowy przeznaczony do wykorzystywania profesjonalnego a także aranżujemy odpowiednie wnętrze.

 

 
telefon:
(081) 464 31 40
e-mail:
biuro@optiner.pl

E-commerce Outosourcing
Data dodania: 06.04.2014
E-commerce wcale nie musi być trudny. Nie trzeba także zaczynać wszystkiego od nowa. Jeśli prowadzisz firmę i chciałbyś wejść do sieci możesz zlecić nam kompleksowe działania e-commerce.... więcej
Logo UE
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu
Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Fundusze europejskie – dla rozwoju Innowacyjnej Gospodarki.
Logo UE
OPTINER S.A. zrealizował projekt z Działania 1.4 A RPO WL 2007 – 2013 współfinansowany ze środków unijnych i budżetu Państwa.
 
strona główna | aktualności | o nas | nasze projekty | relacje inwestorskie | media o projektach | kontakt
Optiner S.A. - to kilka projektów i jeden cel : tworząc zysk, kreować szczęście.
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych